Hakkımızda

Firmamız; 2003 yılında Civata, nalburiye ,teknik hırdavat,İş güvenlik  malzemeleri satışı üzerine kurulmuştur. Gelişen hırdavat sektörünün ihtiyaçlar paralelinde büyüyerek Cıvata, Hırdavat El aletleri, Elektrikli El aletleri, Boya ve yapı Malzemeleri, İnşaat, Sera, Havalı El aletleri, Gaz armatürleri, Kaynak Makinaları ve Sarf Malzemeleri, Zirai ve Tarım Makinaları, Oto Malzemeleri Bahçe ve Hortum Grubu Mobilya ve Elektrik su Malzemeleri Servis Ekipmanları Kesici ve Delici Aşındırıcı Ürünler Teknik Hırdavat Yükleme ve Taşıma Ekipmanları Yapıştırıcı ve Kimyasalları v.b. birçok alanda konularının lideri birçok firmanın yetkili satıcısı konumuna gelmiştir.

 

Ürün çeşitliliği ve stok açısından kendi sektörüne yön veren firmamız her geçen gün gelişen ve yenilenen konularının takipçisi olmuştur. Sürekli teknolojiyi ve yeni çıkan markaları takip ederek sizlere her zaman kaliteli malzeme ve hizmet sunmayı, bilgi birikimi, deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını, yaşam standartlarını yükseltmek, Türkiye'nin en kaliteli online hırdavat satıcısı olmayı hedeflemiştir

 

           Uzun yıllara dayalı sektör tecrübesi ve iş ortamında yakaladığımız güven sayesinde emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Perakende sektöründe ihtiyaç duyulan hizmeti sunmak amacı ile ürün çeşitliliğimiz her geçen gün artmakta, değişen ve gelişen yenilenme ihtiyacına dönük ürünler, her geçen gün mağazamız da satışa sunulmaktadır.

            Antalya  ve Türkiye’nin her bölgesine hizmet etme amacı ile yola çıktığımız yapı market ve sanal mağazacılık sektöründe, işinde son derece tecrübeli bir ekiple Türkiye’mizin ve dünyanın önde gelen onlarca markasının temsilciliği ve bayiliği ile uygun fiyat, güvene dayalı hizmet ve müşteri odaklı çalışarak sizlere ulaşmak  temel prensibimizdir.