343728241

CROWN CT18029 SDS PLUS DELİCİ & KIRICI (850 WATT)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: :CT18032
  • Stok Durumu: : 2-3 gün içinde
  • Fiyat:   450,00TL

CROWN CT18032 SDS PLUS DELİCİ & KIRICI (850 WATT)

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

  • 850 Watt
  • 0-1100 Elektronik Devir
  • 26 mm Delme Kapasitesi
  • Ağırlık: 3.2Kg
  • Plastik Taşıma Çantalı

Crown CT 18032 SDS Plus 850 W Kırıcı Delici 3 KG


Güvenilir Kullanım

850 watt kusursuz güce sahip olan matkap makinesi sayesinde sizde kullanım sırasında en güvenilir tarzı kolayca yakalayabilir ve bu sayede işlemlerinize emniyet kazandırarak her türlü zorlu zeminde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz.


Ergonomik Yapı

Oldukça kolay ve ergonomik bir tutuş sağlayan matkap makinesi ile sizde kırma ve delme işlemlerini farklı yüzeylerde en pürüzsüz ve akıcı şekilde yerine getirerek hassas bir kullanım tarzını işlemlerini sırasında kolayca benimseyebilir ve asla yarı yolda kalmayan bir teknoloji ile tanışabilirsiniz.


Güçlü Teknoloji

Beklentilerinizi karşılayan mükemmel güç kalitesi sayesinde üstün motor yapısı 850 wattlık gücü dilediğiniz her türlü kullanım tarzında kusursuz şekilde yerine getirebilir ve üç kilogramlık ağırlığıyla oldukça hafif ve konfor sunan bir deneyim yaşatabilir.Yüksek Performans

En zorlu yüzeylerde bile hiç zahmet çekmeden tüm tamir veya tadilat işlemlerinizi ayrıcalıklı şekilde yerine getirirken en yüksek performansı kullanabilir bu sayede işlemlerinizde yeteneklerinizi en üst seviyeye kolayca çıkarabilirsiniz.


Beklentilerinizi Karşılar

Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden matkap makinesi ister hobi işlerimizde isterseniz profesyonel iş hayatınızda daima tüm beklentilerinizi ışık hızında yerine getirir ve bu sayede sizi asla yarı yolda bırakmadan mükemmel güvenilir teknolojisini ortaya koyar ve işlemlerinizde doğru sonuçlara ulaşabilmemize imkan sunar.


Işık Hızında İşlemler

Güvenlikten ve konfordan asla ödün vermeden sizde işlemleriniz sırasında ayrıcalık sahibi olabilir ve hızlı dönen matkap makinesinin uç yapısını kolayca değiştirerek tüm farklı yüzeylerde etkin bir güç oluşturmanın keyfini kusursuz bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Diğer Kırıcı Deliciler modellerini incelemek için Kırıcı Deliciler & Kırıcılar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Güç : 850 W
Yüksek Hız / Devir : 0 - 1000 r / min
Delme Kapasitesi : 26 mm
Metal : 13 mm
Ahşap : 40 mm
Beton : 26 mm
Ağırlık : 3 KG

 

Etiketler: CROWN CT18029 SDS PLUS DELİCİ & KIRICI (850 WATT), CT18032, Elektrikli El Aletleri